Новини фотогалереї
Новини фотосалону
Новини видавництва

Видавництво

ВИДАВНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО “СВІТЛО Й ТІНЬ” – ЦЕ МИСТЕЦЬКА РЕКЛАМА, ВИСОКОЯКІСНІ КОЛЬОРОВІ ФОТОАЛЬБОМИ, БУКЛЕТИ, ПРОСПЕКТИ, КАЛЕНДАРІ, КНИГИ, ПОШТІВКИ  – УСЕ ЦЕ ВИ, ВЕЛЬМИПОВАЖНІ ПАНОВЕ, МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ У НАШОМУ ВИДАВНИЦТВІ, І ТОДІ ПРО ВАШІ ІДЕЇ, ЗАДУМИ, ПРОПОЗИЦІЇ, ПРО ВАШУ ПРОДУКЦІЮ ДІЗНАЄТЬСЯ УВЕСЬ СВІТ.

Фотогалерея Василя Пилип’юка – це не тільки затишні виставкові зали, вишукані високомистецькі фотоальбоми. Ділові люди можуть скористатися також і сучасним конференц-залом.  

Господар фотогалереї запрошує гостинно до своєї господи усіх, хто зацікавлений у співпраці.ХРИСТОС ВОСКРЕС!Ісус Христос говорить: "Я - воскресіння і життя. Хто в Мене вірує, той навіть і вмерши - житиме! Кожен, хто живе і в Мене вірує - не вмре повіки..." (Ів. 11:25)

Хай Ісус воскресне у Вашій душі та принесе  радість, спокій та благодать!

Бажаємо миру в серці, душевного тепла  та великої Божої ласки!

Світлих та гарних свят!

З повагою,

Фотогалерея Василя Пилип'юка


читати далі...

XI Національна бієнале ПРИРОДА 2016

Цього року розпочинається новий двадцятирічний цикл даного проекту. Відкриття виставки і церемонія нагородженні переможців за традицією відбудуться в Івано-Франківському краєзнавчому музеї, а пленер у Ворохті та околицях. Основними незмінними організаторами і генераторами проекту є Івано-Франківська обласна організація Національної спілки фотохудожників України і Народний фотоклуб «Колумб» (Тисмениця).

До участі запрошуються учасники попередніх конкурсів ПРИРОДА 1995-2012 років, а також всі бажаючі.
читати далі...

Дизайн та розробка: SYMPHO Graphics