Новини фотогалереї
Новини фотосалону
Новини видавництва

Видавництво

ВИДАВНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО “СВІТЛО Й ТІНЬ” – ЦЕ МИСТЕЦЬКА РЕКЛАМА, ВИСОКОЯКІСНІ КОЛЬОРОВІ ФОТОАЛЬБОМИ, БУКЛЕТИ, ПРОСПЕКТИ, КАЛЕНДАРІ, КНИГИ, ПОШТІВКИ  – УСЕ ЦЕ ВИ, ВЕЛЬМИПОВАЖНІ ПАНОВЕ, МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ У НАШОМУ ВИДАВНИЦТВІ, І ТОДІ ПРО ВАШІ ІДЕЇ, ЗАДУМИ, ПРОПОЗИЦІЇ, ПРО ВАШУ ПРОДУКЦІЮ ДІЗНАЄТЬСЯ УВЕСЬ СВІТ.

Фотогалерея Василя Пилип’юка – це не тільки затишні виставкові зали, вишукані високомистецькі фотоальбоми. Ділові люди можуть скористатися також і сучасним конференц-залом.  

Господар фотогалереї запрошує гостинно до своєї господи усіх, хто зацікавлений у співпраці.Михайло Поплавський: «Кафедра фотомистецтва – стане найкращою в Україні та Європі»

Михайло Поплавський: «Кафедра фотомистецтва – стане найкращою в Україні та Європі»

У Київському національному університеті культури і мистецтв презентували нову Кафедру фотомистецтва. Новопризначеним завідувачем  кафедри став видатний фотомитець сучасності Василь Пилип’юк, який одразу провів професійний майстер-клас для студентів вишу.

 

Представив нового завкафедрою Михайло Поплавський: «Сьогодні відбувається епохальна історична подія. Вперше в Україні відкривається Кафедра фотомистецтва, на чолі якої буде Президент видавничого підприємства «Світло і Тінь», Лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, почесний професор Гамбурзької академії мистецтв Василь Пилип’юк.

Ми робимо радикальні зміни в університеті, випереджаючи освітні процеси, створюємо перспективні напрями навчання. Василь Пилип’юк – знаковий українець, геніальний митець, який зможе передати весь багаж своїх знань студентам і дасть новий поштовх у розвитку українського фотомистецтва».

 

Василь Васильович розповів про шлях до професії, викладацьку діяльність у Львівській національній академії мистецтв, багаторічний досвід роботи у газетах, журналах та співпрацю з видатними постатями України і світу. За свою творчу працю він отримав чимало нагород і світове визнання. Його роботи представлені на найкращих фотовиставках України, Великобританії, Італії, Франції, Бразилії.

Студенти мали змогу побачити презентацію найкращих робіт митця, які він власноруч представив молоді університету культури, та отримати цінні поради у формуванні майбутнього фотомитця. За словами автора світлин, з кожною роботою пов’язаний кропіткий творчий процес. Відчуття неповторності кожної миті, прагнення якнайточніше зафіксувати її у знімку, відкритість до всього нового — є лише частковою характеристикою його захоплення фотомистецтвом.

Формулу успіху фотохудожника становлять висока працездатність та життя у роботі, помножені на зустрічі, подаровані долею.

«Я маю честь бути завідувачем кафедри богемного вузу. З великою радістю я буду навчати талановиту молодь і проводити майстер-класи.

Щоб стати справжнім фотографом, ви маєте повністю віддаватися роботі, творити, бачити те, чого не бачать інші, бути закоханим у фотографію, відчувати точку, світло, ракурс. Це має бути справою всього вашого життя», – наголосив Василь Пилип’юк і порадив студентській молоді ознайомитись з його навчальним посібником «Українська художня фотографія».

Михайло Поплавський в свою чергу зазначив, що не обов’язково йому їздити зі Львова і вручив йому ордер на квартиру в новобудові, що на Печерську.

«Вчитель сильний своїми учнями. Тому я впевнений, що вам буде цікаво вчитися у справжнього Майстра.

Фотомитець повинен мати власний стиль і постійно удосконалюватись. У вас має бути внутрішній стержень, характер, воля до перемоги. Йдіть крізь терни до зірок.

Хочу привітати вас з відкриттям нової унікальної кафедри українського фотомистецтва», – зауважив Михайло Поплавський.

Вже наступного навчального року студенти Кафедри фотомистецтва мають підготувати масштабну виставку авторських світлин, як результат творчої співпраці із всесвітньо відомим митцем.

 

Відкриття Кафедри фотомистецтва Факультету кіно і телебачення стало знаковою подією для університету культури. По завершенні майстер-класу митець подарував факультету авторський навчальний посібник з фотомайстерності «Українська художня фотографія» та фотоальбоми «Світовідчуття епохи», «Світлопис душі» і найвідоміші видання із серії «Постаті»: «Лицар нації» (М. Колесса), «Чудотворна самобутність» (Г. Кірпа), «Погоня» (Д. Павличко), «Завжди вчитель» (І. Франко), «Світи Святослава Гординського», «Сподвижник національної медицини» (М. Павловський), «Світ моєї любові» (М. Поплавський), «Володар кам’яного персня» (Б. Возницький),  «Україна – земля Тараса» (експозиція приурочена до дня народження Т. Г. Шевченка).

ВГОРУ
Дизайн та розробка: SYMPHO Graphics