Gallery news
Photosalon news
News publishing

About Photo Gallery

   In January 1999, Ukraine’s first photogallery appeared in Lviv. It was founded by Vasyl Pylypyuk – an outstanding Ukrainian photo artist, the president of the Light and Shadow publishing company, editor-in-chief of the "Light and Shadow" photo magazine, a laureate of the Taras Shevchenko National Prize, an honoured artist of Ukraine.       11 Міжнародний Салон художньої фотографії "Фотовернісаж на Покрову"

26  березня о 17:00 год. у фотогалереї Василя Пилип’юка відбулося урочисте відкриття виставки 11 Міжнародного Салону художньої фотографії "Фотовернісаж на Покрову, 2016".

Переможці конкурсу отримали 93 нагороди, серед яких дипломи Салону, НСФХУ, УкрФото, клубу «Простір-Фото», блакитні стрічки FIAP, а також бронзові, срібні, золоті медалі Салону, УкрФото та FIAP. Гран-Прі – бронзова статуетка «Птах, що летить» – цьогоріч відлетіла до латвійського фотографа Лінкса Віестурса за роботу «Таланти і шанувальники», а кращим автором Салону, який набрав найбільшу кількість акцептів – 18, став італієць Різзато П'єрлуїджі.

 

У Салоні "Фотовернісаж на Покрову, 2016" прийняли участь 307 авторів з 38 країн світу, які надіслали  4149 світлин, з яких було акцептовано 1242 фото. 139 авторів з усіх куточків України вибороли 30 нагород з 93-х, а це фактично третина!

Фотогалерея Василя Пилип’юка є партнером проекту і за 10 років багато раз експонувала кращі світлини учасників Фотовернісажу.

Львівяни також щороку приймають активну участь у Фотовернісажі, а найавторитетніші фотомайстри Василь Пилип’юк, Володимир Дубас та Олег Огородник неодноразово були членами міжнародного журі конкурсу.

За високий організаційний рівень та якісне проведення всесвітнього «Фотовернісажу на Покрову» понад 10 років Міжнародна Федерація фотомистецтва FIAP (консультативний орган при ЮНЕСКО) нагородила організаторів срібною плакеткою, що є високою та почесною нагородою не тільки для організаторів, а й для всієї України.

У презентації виставки беруть участь фотомайстри з Чехії на чолі з Головою Федерації фотомистецтва Майстром FIAP Гаріком Аванесяном.

Запрошуємо усіх на свято фотографії!


Дизайн та розробка: SYMPHO Graphics